Upozorňujeme.cz

upozorňujeme

Tyhle hry a soutěže se rozhodně vyplatí.

Kdo si rád hraje, nejen, že nezlobí, ale může i vydělat. To platí v případě online her, které snad nikdy neomrzí.

Samozřejmě jako pracující člověk nemám moc času sedět u počítače a hrát hry, ale někdy toho má člověk až nad hlavu a zkrátka si rád zasedne ke svému elektronickému miláčkovi a nechce být nikým rušen.

Jednoho večera jsem objevila stránku Upozornujeme.cz a byla velmi mile překvapena nabídkou online her. Tak abych byla ještě o kousek upřímnější, tak mě zaujalo ještě něco navíc, ale o tom až později.

Přesně takové oddychové hry potřebuji.

Pexeso mě bavilo hrát s dětmi, když byly malé, tak je příjemné si zase procvičit paměť. Šibenice mi tedy dává zabrat a jsem ráda, že to není v reálu, to bych byla už po krátké době na oprátce. Ale přece se nevzdám. Na druhou stranu si člověk odpočine a přitom si procvičí slovíčka. Když už toho mám opravdu dost, tak rozhodně to spraví puzzle. Mám je ráda, ale nic není zadarmo, takže se musím přiznat, že některé obrazce stojí za to.
Když se Vám podaří překonat nějakou hranici, můžete vyhrát i pěknou cenu.

Stačí se jen zaregistrovat a už to frčí.

Je pak velmi příjemné si zahrát, odpočinout, procvičit mozek a ještě například získat třeba poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup u partnerů magazínu
Když se přece jenom stane, že se nedostaneme na přední příčku, tak to vůbec nevadí. I body mají svůj význam

Navíc je tu skryto víc pokladů, než si jen dokážete představit.

Kdo by nechtěl si zatočit kolem štěstí a to ještě zadarmo. Nebo si jen tak zatipovat nějakou soutěž a zahrát si o ceny. A když náhodou si nechcete hrát, tak si můžete jen přečíst články, které jsou velmi zajímavé. Kolikrát jsem se dozvěděla o věcech, obchodech nebo vůbec jen tak dění kolem sebe, o čem jsem vlastně neměla ani potuchy. Nejen, že za přečtené články dostanete odměnu, ale zároveň si můžete rozšířit vědomosti.

Případně i získat různé slevy na koupi dárků.
A to se vyplatí. Docela trefné je rčení: „Když to nevyzkoušíš, neuvidíš.“
Navštivte webové stránky https://upozornujeme.cz a hrajte s námi, nebudete litovat. 

Ohodnoťte to počtem bodů (nejlepší=5)

Související články

Vložit komentář