SOUTĚŽ Obchodnawebu.cz 2017 o 50% slevu 5/5 (4)

Soutěž obchodnawebu

ZÚČASTNI SE I TY, nebo alespoň SDÍLEJ

HRAJE SE O slevu 30-50% na SPOUSTU zajímavých věcí PRO TEBE!

Buď akční a začni rok 2017 trochu jinak!

(Soutěž probíhá od 15. 1. 2017 do 28. 2. 2017).

Co je třeba? Pouze sdílet příspěvek soutěže z Facebookové stránky Obchodnawebu a do komentáře pod původní příspěvek napsat:

” SDÍLÍM “.

A potom ještě:

  • Sbírej LIKE u svého komentáře a s největším počtem vyhraj další cenu.
  • Čti dál a začni hrát !!!

O co se hraje?

● Sdílení + komentář

  1x výhra 50% sleva na všechny položky viz podmínky níže
   

● Sdílení + komentář + nejvíce LIKE u komentáře

  4x výhra 30% sleva na všechny položky viz podmínky níže
   
Slevu je možné uplatnit v Obchod Myprovas s.r.o., a to v kategoriích Oblečení, boty a doplňky (včetně Hodinky) a Hračky. Výhry je nutné vyčerpat do 15. 3. 2017.

VÝHERCI

Výhra soutěž_2017_1

Organizátor: Myprovas s.r.o. – provozovatel portálu Obchodnawebu.cz

Podmínky platné od 15. 1. 2017:

  1. Účastníkem soutěže se stává uživatel, který na své Facebookové zdi viditelně nasdílí příspěvek z Facebookové stránky Obchodnawebu.cz.
  2. 1x Hlavní výhra, sleva ve výši 50% na zboží v Obchod Myprovas s.r.o., a to v kategoriích Oblečení, boty a doplňky (včetně Hodinky) a Hračky. Podmínkou je dohledatelný sdílený příspěvek na zdi uživatele a u původního sdíleného příspěvku komentář „sdílím“. Nárok na výhru získá náhodně vylosovaný soutěžící k 28. 2. 2017 20:00. K čerpání výhry je nutná registrace, nákup a po potvrzení objednávky do emailu odpověď ohledně uplatnění výhry / slevy na tento email.
  3. 3x Další výhra, sleva ve výši 50% na zboží v Obchod Myprovas s.r.o., a to v kategoriích Oblečení, boty a doplňky (včetně Hodinky) a Hračky. Podmínkou je dohledatelný sdílený příspěvek na zdi uživatele a u původního sdíleného příspěvku komentář „sdílím“. Nárok na výhru vzniká obdržením největšího počtu LIKE u svého komentáře pod původním příspěvkem. V případě rovného výsledku u více než 3 uživatelů rozhodne los. K čerpání výhry je nutná registrace, nákup a po potvrzení objednávky do emailu odpověď ohledně uplatnění výhry / slevy na tento email.
  4. Hlavní výhra může připadnout i na výherce další výhry, tyto ale nemohou být uplatněny společně (tedy součtem, nebo násobkem).
  5. Případné dotazy k soutěži můžete směřovat na soutez@obchodnawebu.cz.
  6. Komentář nebude obsahovat vulgární výrazy a nebude jinak v rozporu s českým právním řádem, veřejným pořádkem či dobrými mravy.
  7. Výhry přebírají výherci na své vlastní riziko a převzetím ceny přebírá výherce plnou odpovědnost za případné škody, které by jemu nebo třetím osobám mohly použitím či využitím ceny vzniknout. Organizátor soutěže v žádném případě neodpovídá za žádné škody způsobené výhercům nebo třetím osobám cenami nebo za žádné škody, které vznikly v souvislosti s využitím nebo použitím těchto cen. Cena bude zaslána na adresu v rámci ČR a to po uhrazení veškerých pohledávek. Výherce je povinen zadat adresu doručení při registraci a to maximálně do 15 dní od ukončení soutěže.

Porušení kteréhokoli ustanovení těchto podmínek může být důvodem k vyloučení soutěžícího ze soutěže, a to i po jejím skončení a vést k odnětí již udělené ceny, případně dalším krokům.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz. 


 

 

Ohodnoťte to počtem bodů (nejlepší=5)

Související články

Vložit komentář